Tydzień z Jaguarem

0% OPŁATY WSTĘPNEJ | RATA OD 1.872 ZŁ NETTO/MIES.

Sprawdź modele E-PACE oraz F-PACE z rocznika 2019, dostępne od ręki,
klikając w przycisk poniżej lub pozostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE SAMOCHODY

DODATKOWO PODCZAS DNI OTWARTYCH W PREZENCIE!

<center>ROCZNY PAKIET UBEZPIECZEŃ OC/AC</center><center>ROCZNY ZAPAS PALIWA*</center><center>3-LETNI PAKIET SERWISOWY JAGUAR CARE</center>

          ROCZNY PAKIET UBEZPIECZEŃ AC/OC,ROCZNY ZAPAS PALIWA*,3-LETNI PAKIET SERWISOWY JAGUAR CARE

 • JAGUAR E-PACE
  JAGUAR E-PACE

  Jaguar E‑PACE łączy w sobie legendarne właściwości jezdne samochodów Jaguar z codzienną praktycznością, wiodącą w klasie przestrzenią bagażową oraz deską rozdzielczą skupioną wokół kierowcy, w centralnym punkcie rodzinnego wnętrza.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 1.872 ZŁ NETTO/MIES.

  SPRAWDŹ DOSTĘPNE SAMOCHODY!

 • JAGUAR F-PACE
  JAGUAR F-PACE

  F‑PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Zaawansowany technologicznie w każdym calu gwarantuje bezpieczeństwo i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F‑PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.

  0% OPŁATY WSTĘPNEJ
  RATA OD 2.246 ZŁ NETTO/MIES.

  SPRAWDŹ DOSTĘPNE SAMOCHODY!

*Paliwo na 1 rok gratis przy założeniu warunków: spalanie 10l/100km, przebieg 10 000km rocznie i średnia cena paliwa 4,5 zł/litr. Przykładowa kalkulacja dla modeli: Jaguar E-PACE w cenie 170 150 zł, rata od 1.872 zł netto/mies. Jaguar F-Pace w cenie 204 190 zł, rata od 2.246 zł netto/mies. Pozostałe parametry kalkulacji: opłata wstępna 0%, okres użytkowania 36 miesięcy, łączny limit przebiegu przez okres najmu 60 000km. Dotyczy wyłącznie modeli z silnikiem o pojemności 2.0L dostępnych na stocku Dilera. Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Spędź czas kreatywnie
POPRZEDNI POST
Nowy Jaguar F-Type.
NASTĘPNY WPIS