NOWY, CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNY JAGUAR I-PACE

NOWY, CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNY JAGUAR I-PACE
TWÓJ PIERWSZY SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY

Dopasowując osiągi elektryczne do projektu, który jest zgodny z duchem Jaguara, I‑PACE obejmuje opiekę, serwis i wsparcie, które zawsze daje Ci własność Jaguara. Jako pojazd z napędem elektrycznym o zerowej emisji spalin I‑PACE może zaoferować dalsze korzyści, w tym dostęp do zachęt i świadczeń zapewnionych przez rząd, władze lokalne i firmy wspierające ruch samochodów elektrycznych.

ZASIĘG

Skorzystaj z naszego kalkulatora zasięgu [hiperłącze], aby dowiedzieć się, jak Jaguar I-PACE może płynnie wkroczyć do Twojego stylu życia.

OSIĄGI

Stały moment obrotowy i napęd na wszystkie koła AWD zapewniają I‑PACE przyspieszenie samochodu sportowego. Osiąga 100 km/h w zaledwie 4,8 sekundy.

BATERIA

Bateria o pojemności 90 kWh w modelu I‑PACE składa się z ogniw litowo-jonowych o wysokiej gęstości energii. Jej konstrukcja i najnowocześniejszy system zarządzania termicznego wspiera długą żywotność baterii i czas utrzymywania maksymalnej mocy.

MOC

I‑PACE napędzany jest dwoma synchronicznymi silnikami elektrycznymi z magnesem stałymi. Podobnie do technologii wykorzystywanej w samochodzie wyścigowym Formuły E modelu I‑TYPE, silniki te generują moc 400KM i 700Nm momentu obrotowego.

WYMIARY

I‑PACE posiada kompaktowe i zwarte nadwozie, ale oferuje wyjątkową przestrzeń wewnątrz. Posiada pięć pełnych siedzeń, innowacyjne schowki oraz przestrzeń bagażową o pojemności ponad 1,453 litrów i 27 litrów w przednim schowku.

ŁADOWANIE

Dzięki dołączonym dwóm kablom ładującym I-PACE’a można ładować w domu lub w stale rosnącej liczbie publicznych punktów ładowania.

Najnowsze wpisy

TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O.

Wrocławska 56, Długołęka
55-095 Długołęka k/Wrocławia

Godziny otwarcia

Pon. – Pt. 9.00 – 18.00
Sob. 9.00 – 15.00

Copyright 2021 Team Marek Pasierbski. Realizacja ZENwww.pl